Інсталяція “Ловець води”

Ленд-арт інсталяції “Ловець води” і ” Ловець води 2″, створена за принципом “ловця снів” – артефакта давньо індіанської культури, який за легендою очищує сни. “Ловець води” очищує воду від результатів згубної діяльності людства на водні ресурси планети: забруднення водойм пластиком, шкідливими хімічними речовинами, надмірне споживання ресурсу питної води.
“Ловець води” створений з вторинної сировини : основа – старе колесо від велосипеда, скляні баночки з-під дитячого харчування і джинси  для етикеток, і з природних матеріалів: пір’я, льняної мотузки, води.
“Ловець води 2″створений з вторинної сировини : основа – старе колесо від велосипеда, скляні баночки з-під дитячого харчування, старовинні рибацькі тенета, яким вже років 50 і джинси  для етикеток, і з природних матеріалів: пір’я, льняної мотузки, води.
Концепція інсталяцій полягає в очищенні джерел води: океану, моря, річки, колодязя, дощу ітд. По баночках розлита кольорова рідина, яка символізує чисту воду і прикріплена джинсова етикетка з назвою даного джерела.
Експонувалися інсталяції в екопросторі “Скворечнік” м.Київ, Гідропарк, галереї “Павловка” м.Київ, Пінчук Арт Центр, м.Київ. Контрактова площа, м.Київ

Залишити відповідь