Інсталяція «Ловець води»

Ленд-арт інсталяції «Ловець води» і » Ловець води 2″, створена за принципом «ловця снів» — артефакта давньо індіанської культури, який за легендою очищує сни. «Ловець води» очищує воду від результатів згубної діяльності людства на водні ресурси планети: забруднення водойм пластиком, шкідливими хімічними речовинами, надмірне споживання ресурсу питної води.
«Ловець води» створений з вторинної сировини : основа — старе колесо від велосипеда, скляні баночки з-під дитячого харчування і джинси  для етикеток, і з природних матеріалів: пір’я, льняної мотузки, води.
«Ловець води 2″створений з вторинної сировини : основа — старе колесо від велосипеда, скляні баночки з-під дитячого харчування, старовинні рибацькі тенета, яким вже років 50 і джинси  для етикеток, і з природних матеріалів: пір’я, льняної мотузки, води.
Концепція інсталяцій полягає в очищенні джерел води: океану, моря, річки, колодязя, дощу ітд. По баночках розлита кольорова рідина, яка символізує чисту воду і прикріплена джинсова етикетка з назвою даного джерела.
Експонувалися інсталяції в екопросторі «Скворечнік» м.Київ, Гідропарк, галереї «Павловка» м.Київ, Пінчук Арт Центр, м.Київ. Контрактова площа, м.Київ